Difference between revisions of "Test8"
(→Remote Support Quick Links) |
(→Remote Support Quick Links) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
===Remote Support Quick Links=== | ===Remote Support Quick Links=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-windows fa-2x" style="color:darkred;></i></li></ul>] [https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe Windows Remote Support] | + | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-windows fa-2x" style="color:darkred;></i></li></ul>] '''[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe Windows Remote Support]''' |
|- | |- | ||
|[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-apple fa-2x" style="color:darkred;"></i></li></ul>] [https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg MacOS Remote Support] | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-apple fa-2x" style="color:darkred;"></i></li></ul>] [https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg MacOS Remote Support] | ||