Difference between revisions of "Template:Product EVS"
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| DHI-EVS7024S-R | | DHI-EVS7024S-R | ||
| + | |[[File:EVS5016S-R_thumb.png|100px]] | ||
| style="font-weight:bold; font-family:'Courier New', Courier, monospace !important;;" | | | style="font-weight:bold; font-family:'Courier New', Courier, monospace !important;;" | | ||
| 512 | | 512 | ||
Revision as of 17:11, 2 April 2019
| Models | Image | Channels | Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware | EOL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DHI-EVS7024S-R | 512 | [Firmware URL |
||||||
| DHI-EVS5016S-R | [Firmware URL |