Difference between revisions of "Template:Product Decoder"
| Line 21: | Line 21: | ||
|[FIRMWARE URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[FIRMWARE URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[ | + | |[[Transmission Display Control/Network Video Decoder/DHI-NVD0105DH-4K]] |
|[[File:NVD0905DH-4I-4K.png|100px]] | |[[File:NVD0905DH-4I-4K.png|100px]] | ||
|[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_Decoder_DHI_NVD0105DH-4K_v001.004.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_Decoder_DHI_NVD0105DH-4K_v001.004.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
|[FIRMWARE URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[FIRMWARE URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:31, 24 October 2019
| Models | Image | Specifications | Firmware |
|---|---|---|---|
| DH-NVD0405DH-4K | [FIRMWARE URL | ||
| DHI-NVS0104DH-4K | [FIRMWARE URL | ||
| DHI-NVD0905DH-4I-4K | [FIRMWARE URL | ||
| Transmission Display Control/Network Video Decoder/DHI-NVD0105DH-4K | [FIRMWARE URL |