Difference between revisions of "Template:Product LPC"
| Line 43: | Line 43: | ||
|{{Template:Product_QSG_Template}} | |{{Template:Product_QSG_Template}} | ||
|{{Template:ANPR_Manual_Template}} | |{{Template:ANPR_Manual_Template}} | ||
| − | |{{Template: | + | |{{Template:General_ITC237-PW6M-IRLZF}} |
|Active | |Active | ||
|- | |- | ||
Revision as of 17:39, 1 September 2020
| Models | Image | Resolution | Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware | EOL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DHI-ITC217-PW1B-IRLZ10 | 2MP | Coming Soon |
Build Date: 10-25-2018
|
EOL | |||
| DHI-ITC237-PW1B-IRZ | 2MP | Coming Soon |
Build Date: 11-14-2018
|
EOL | |||
| DHI-ITC237-PU1B-IR | 2MP | Coming Soon |
Build Date: 11-14-2018
|
EOL | |||
| DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050 | 2MP | Coming Soon |
Active | ||||
| DHI-ITC215-PW6M-IRLZF-B | 2MP | Coming Soon |
Active |