Difference between revisions of "Infobox"
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|+'''X''' | |+'''X''' | ||
| − | |+[[file: | + | |+[[file:X.jpg|100px]] |
|- | |- | ||
| style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | | style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | ||