Difference between revisions of "Template:Product NKB"
| Line 5: | Line 5: | ||
!|Firmware | !|Firmware | ||
|- | |- | ||
| − | |DH-NKB1000 | + | |[[https://dahuawiki.com/Network_Keyboard|DH-NKB1000]] |
|[[100px]] | |[[100px]] | ||
|[URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
|{{}} | |{{}} | ||
|- | |- | ||
| − | |NKB5000-F] | + | |[[Transmission_Display_Control/Control/NKB5000_F|NKB5000-F]] |
|[[100px]] | |[[100px]] | ||
|[URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
|{{}} | |{{}} | ||
|- | |- | ||
| − | |NKB3000 | + | |[[NKB3000|NKB3000]] |
|[[100px]] | |[[100px]] | ||
|[URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[URL <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
Revision as of 17:59, 30 November 2018
| Models | Image | Specifications | Firmware |
|---|---|---|---|
| [[1]] | 100px | [URL |
{{}} |
| NKB5000-F | 100px | [URL |
{{}} |
| NKB3000 | 100px | [URL |
{{}} |