Difference between revisions of "Test8"
(→Remote Support Quick Links) |
(→Remote Support Quick Links) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
===Remote Support Quick Links=== | ===Remote Support Quick Links=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-windows fa- | + | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-windows fa-5x" style="color:darkred;></i></li></ul>] '''[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/AnyDesk.exe Windows Remote Support]''' |
|- | |- | ||
| − | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-apple fa- | + | |[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg <ul class="fa-ul"> <li><i class="fab fa-apple fa-5x" style="color:darkred;"></i></li></ul>] '''[https://dahuawiki.com/images/Software/RDP/anydesk.dmg MacOS Remote Support]''' |
|- | |- | ||
| − | |[https://play.google.com/store/apps/developer?id=AnyDesk+Software+GmbH <ul class="fa-ul"><li><i class="fab fa-android fa- | + | |[https://play.google.com/store/apps/developer?id=AnyDesk+Software+GmbH <ul class="fa-ul"><li><i class="fab fa-android fa-5x" style="color:darkred;></i></li></ul>] '''[https://play.google.com/store/apps/developer?id=AnyDesk+Software+GmbH Android Remote Support]''' |
|} | |} | ||