Difference between revisions of "Template:NVR Main"
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
! align="left" | Firmware: | ! align="left" | Firmware: | ||
| − | | [https://dahuawiki.com/ | + | | [https://dahuawiki.com/Recorders <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-2x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|- | |- | ||
! align="left" | Software: | ! align="left" | Software: | ||