Difference between revisions of "Template:SoftwareSmartPSS"
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|SmartPSS Latest | |SmartPSS Latest | ||
| − | |[[File:SmartPSSIcon8.png|50px|SmartPSS 2.003|link=https://dahuawiki.com/images/Files/Software/SmartPSS/DH_SMARTPSS-Win64_En_IS_V2.003. | + | |[[File:SmartPSSIcon8.png|50px|SmartPSS 2.003|link=https://dahuawiki.com/images/Files/Software/SmartPSS/DH_SMARTPSS-Win64_En_IS_V2.003.0000004.0.R.201021.zip]] |
| − | |[https://dahuawiki.com/images/Files/Software/SmartPSS/DH_SMARTPSS-Win64_En_IS_V2.003. | + | |[https://dahuawiki.com/images/Files/Software/SmartPSS/DH_SMARTPSS-Win64_En_IS_V2.003.0000004.0.R.201021.zip <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|} | |} | ||
Latest revision as of 18:18, 2 March 2021
| SmartPSS | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Version | Download Links | ||||
| SmartPSS Latest | |||||