Difference between revisions of "EVS/DHI-EVS5024S-R"
| Line 12: | Line 12: | ||
|<!--{{Template:EVS-QSG}}--> | |<!--{{Template:EVS-QSG}}--> | ||
|<!--{{Template:EVS-Manual}}--> | |<!--{{Template:EVS-Manual}}--> | ||
| − | |{{Template: | + | |{{Template:DH_EVS50XX}} |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[File:EVS5024S-R.png|right|400px]] | [[File:EVS5024S-R.png|right|400px]] | ||
Revision as of 00:31, 4 February 2023
DHI-EVS5024S-R
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|
| Coming Soon |
Build Date: 08-05-2022
|
