Difference between revisions of "USA/IPCamera/PTZ/Lite/49225TN"
| Line 13: | Line 13: | ||
|<!--{{Template:SD4-QSG}}--> | |<!--{{Template:SD4-QSG}}--> | ||
|<!--{{Template:IP-PTZ-Manual}}--> | |<!--{{Template:IP-PTZ-Manual}}--> | ||
| − | |{{Template:DH_SD-Mao-Rhea | + | |{{Template:DH_SD-Mao-Rhea}} |
|{{Template:General_SD49XXX-HN_MCU-2}} | |{{Template:General_SD49XXX-HN_MCU-2}} | ||
|- | |- | ||
Revision as of 18:26, 17 March 2023
49225TNI
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware | PTZ Firmware |
|---|---|---|---|---|
Build Date: 7-5-2021
|
Build Date: 9-23-2019
|
FOV
Product Images
| Box Contents | Reset Button | SD-Card Slot |
|---|