Difference between revisions of "USA/HDCVI/DVR/Lite/DHI HCVR51A04HE S3"
| Line 9: | Line 9: | ||
!|Firmware | !|Firmware | ||
|- | |- | ||
| − | |{{Template:DHI_HCVR51A04HE_S3_Specification_Template}} | + | |<!--{{Template:DHI_HCVR51A04HE_S3_Specification_Template}}--> |
|<!--{{Template:DVR-OLDGUI-QSG}}--> | |<!--{{Template:DVR-OLDGUI-QSG}}--> | ||
|<!--{{Template:DVR-OLDGUI-Manual}}--> | |<!--{{Template:DVR-OLDGUI-Manual}}--> | ||
Revision as of 19:05, 21 March 2023
DHI-HCVR51A04HE-S3
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|
Build Date: 06-01-2018
|
HD-CVI Tech
| Firmware Version | V3.218.0000001.2.R.170808 |
| Smart IPC (Front-end Intelligent) | Yes |
| Smart 2.0 | Yes |
| VQA | Yes |
| Back-end Intelligent | |
| IVS | 1-ch |
| Face Detection | 1-ch |
| People Counting | N/A |
| Smart Tracking | N/A |
| HDCVI 4MP Fisheye preview | N/A |
| Fisheye dewarp | |
| Local | No |
| Web | N/A |
| SmartPSS | N/A |
| Smart264 Encode | Yes |
| Smart265 Encode | N/A |
| Smart265 Decode | N/A |

