Difference between revisions of "Template:Product LPC"
| Line 52: | Line 52: | ||
|{{Template:Product_QSG_Template}} | |{{Template:Product_QSG_Template}} | ||
|{{Template:ANPR_Manual_Template}} | |{{Template:ANPR_Manual_Template}} | ||
| − | |{{Template:General_ITC237-PW6M- | + | |<div style='text-align: center;'>Firmware (Gen 1 Chipset - P/N 1.0.01.09.12156-0002)</div><br>{{Template:General_ITC237-PW6M-IRLZF_Old_Chipset}}<br><div style='text-align: center;'>Firmware (Gen 2 Chipset - P/N 1.0.01.09.13154-0012)</div><br>{{Template:General_ITC237-PW6M-IRLZF_New_Chipset}} |
|Active | |Active | ||
|- | |- | ||
Revision as of 21:01, 24 March 2023
| Models | Image | Resolution | Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware | EOL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ITC431-RW1F-IRL8 | 4MP | Coming Soon |
Build Date: 02-28-2023
|
Active | |||
| DHI-ITC217-PW1B-IRLZ10 | 2MP | Coming Soon |
Build Date: 10-25-2018
|
EOL | |||
| DHI-ITC237-PW1B-IRZ | 2MP | Coming Soon |
Build Date: 11-14-2018
|
EOL | |||
| DHI-ITC237-PU1B-IR | 2MP | Coming Soon |
Build Date: 11-14-2018
|
EOL | |||
| DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050 | 2MP | Coming Soon |
Firmware (Gen 1 Chipset - P/N 1.0.01.09.12156-0002) Build Date: 07-20-2021 Firmware (Gen 2 Chipset - P/N 1.0.01.09.13154-0012) Build Date: 07-18-2022
|
Active | |||
| DHI-ITC215-PW6M-IRLZF-B | 2MP | Coming Soon |
Active |