Difference between revisions of "Accessories/Other/DH-VCS-SH30"
| Line 31: | Line 31: | ||
N54B5P<br /> | N54B5P<br /> | ||
N54B5N | N54B5N | ||
| − | | [https://dahuawiki.com/images/Files/Firmware | + | | [https://dahuawiki.com/images/Files/Firmware/Customer_NVR5XXX-4KS2_MultiLang_IP_Speaker_V4.002.1AYB000.0.T.230901.bin <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-arrow-alt-circle-down fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|- | |- | ||
! colspan="2"|N8X Series | ! colspan="2"|N8X Series | ||
Revision as of 17:41, 16 July 2024
DH-VCS-SH30 IP Speaker
| Specifications | Manual | Firmware |
|---|---|---|
Build Date: 03-13-2024
|
| Recorder Compatibility Firmware | |
|---|---|
| N5X Series | |
|
N52A4P |
|
| N8X Series | |
|
N82B2P |
|
| Reset Button |
|---|