Difference between revisions of "Template:Product HDCVI Cameras"
| Line 102: | Line 102: | ||
|2MP | |2MP | ||
|Eyeball | |Eyeball | ||
| − | |https://dahuawiki.com/File:Datasheet_1080p_HDCVI_Fixed_Eyeball_A211K02_v001_002.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_1080p_HDCVI_Fixed_Eyeball_A211K02_v001_002.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|EOL | |EOL | ||
|- | |- | ||
Revision as of 22:14, 2 April 2019
| Models | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N28BB7Z | Ultra | 2MP | Bullet | No | ||
| A83AA9 | Ultra | 8MP | Box | EOL | ||
| A21BB02 | Pro | 2MP | Bullet | EOL | ||
| A21BB03 | Pro | 2MP | Bullet | EOL | ||
| DH-HAC-HUM1220GN-B | Lite | 2MP | Mini Bullet | EOL | ||
| DH-HAC-HUM1220GN | Lite | 2MP | Mini Bullet | EOL | ||
| A21BL02 | Pro | 2MP | Dome | EOL | ||
| A21BL02 | Pro | 2MP | Dome | EOL | ||
| A21CF02 | Lite | 2MP | Bullet | |
EOL | |
| A21CL02 | Lite | 2MP | Dome | |
EOL | |
| A21CG02] | Lite | 2MP | Eyeball | EOL | ||
| A211K02 | Lite | 2MP | Eyeball | EOL | ||
| DH-HAC-HUM1220A-PIR | Lite | 2MP | PIR | EOL | ||
| A42AL22 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AG23 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AB62 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AL42 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AJ62 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A511K02 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AF53 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AM52 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AG52 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-PFW3601N-A180 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AR2 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A83AR6 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 49225IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 59230IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 6C230IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 50230IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-SD22A204IN-GC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 40212IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 59430IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21BM0V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-HFW32A1EN-Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CC0Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-HDBW32A1EN-Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CM0Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CJ0Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AM2Z-B | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AC2Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AM2Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AF6Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AJ6Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AF5V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A83ABBZ | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AM5V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A83ALBZ | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AH5V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A22AM9Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AM9Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AM9Z-B | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A511K02-B | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A22BJ63 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |