Difference between revisions of "Template:Product IPC"
| Line 112: | Line 112: | ||
|[[USA/IPCamera/Pro/N85CB5Z|N85CB5Z]] | |[[USA/IPCamera/Pro/N85CB5Z|N85CB5Z]] | ||
|[[File:N85CB5Z.png|100px]] | |[[File:N85CB5Z.png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_8MP_VarifocalEyeball_NetworkCamera_ePoE_N85CM5Z_v001.001-1.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | |{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Pro/N65CB5Z|N65CB5Z]] | |[[USA/IPCamera/Pro/N65CB5Z|N65CB5Z]] | ||
|[[File:N65CB5Z.png|100px]] | |[[File:N65CB5Z.png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_6MP_Motorized_Bullet_Network_Camera_ePoE_N65CB5Z_v001_002.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | |{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Pro/N65CL5Z|N65CL5Z]] | |[[USA/IPCamera/Pro/N65CL5Z|N65CL5Z]] | ||
|[[File:N65CL5Z.png|100px]] | |[[File:N65CL5Z.png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_6MP_Motorized_Dome_Network_Camera_ePoE_N65CL5Z_v001_003_(1).pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | |{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Pro/N45CL5Z_B|N45CL5Z-B]] | |[[USA/IPCamera/Pro/N45CL5Z_B|N45CL5Z-B]] | ||
|[[File:N45CL5Z-B.png|100px]] | |[[File:N45CL5Z-B.png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_4MP_VarifocalDome_NetworkCamera_Black_ePoE_N45CL5Z_B_v001.002.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | |{{Template:DH_IPC-HX5X3X-Rhea}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Lite/N52BF3Z|N52BF3Z]] | |[[USA/IPCamera/Lite/N52BF3Z|N52BF3Z]] | ||
|[[File:N52BF3Z.png|100px]] | |[[File:N52BF3Z.png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_5MP_Varifocal_Bullet_Network_Camera_N52BF3Z_v001_003.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX2X3X-Rhea}} | |{{Template:DH_IPC-HX2X3X-Rhea}} | ||
|- | |- | ||
Revision as of 16:02, 20 November 2018
| Models | Image | Specifications | Firmware |
|---|---|---|---|
| N28BB7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| N28BL7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BA4 | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BB7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BL7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| N68BB7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| N68BL7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BR4 | Build Date: 09-30-2021
| ||
| N68BR4 | Build Date: 09-30-2021
| ||
| N68BR4V | Build Date: 09-30-2021
| ||
| DH-IPC-HF8835FN | Build Date: 06-19-2019
| ||
| N45BB5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N45CB5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N25BL5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N25CL5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N45BL5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N45CL5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N45BA5 | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N25BA5 | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N85CM5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N85CL5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N85CB5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N65CB5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N65CL5Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N45CL5Z-B | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N52BF3Z | Build Date: 07-07-2021
| ||
| N52BM3Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BD22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BD23 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BL22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BL23 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BI22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BI23 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N41BD22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N41BK22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| DH-IPC-EBW812A0N | [URL |
Build Date: 12-27-2016
| |
| DH-IPC-EBW86A0N | [URL |
Build Date: 12-27-2016
| |
| DH-IPC-HDBW83A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HFW83A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HDBW82A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HFW82A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HFW52A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW52A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW54A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW54A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW4421EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW44A1FN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW42A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW44A1FN-AS | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW42A1FN-AS | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW42A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW44A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW42A1SN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW44A1SN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW42A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW44A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW42A1MN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW44A1MN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-EB55A0N | [URL |
Build Date: 9-7-2015
| |
| DH-IPC-EB54A0N | [URL |
Build Date: 9-7-2015
| |
| DH-IPC-HFW23A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW23A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDW23A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW21A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW21A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW13A0SN-0280B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW13A0SN-0360B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW13A0SN-0600B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDW13A0SN-0280B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDW13A0SN-0360B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW13A0EN-0280B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW13A0EN-0360B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
|