Difference between revisions of "Template:Product IPC"
| Line 12: | Line 12: | ||
|[[USA/IPCamera/Ultra/N28BL7Z|N28BL7Z]] | |[[USA/IPCamera/Ultra/N28BL7Z|N28BL7Z]] | ||
|[[File:N28BL7Z.png|100px]] | |[[File:N28BL7Z.png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_2MP_Starlight_Network_Dome_Camera_N28BL7Z_v001_003.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | |{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Ultra/NK8BA4|NK8BA4]] | |[[USA/IPCamera/Ultra/NK8BA4|NK8BA4]] | ||
|[[File:DHIPCHF812A0EN.jpg|100px]] | |[[File:DHIPCHF812A0EN.jpg|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_12MP_Box_NetworkCamera_NK8BA4_v001_006.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | |{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Ultra/NK8BB7Z|NK8BB7Z]] | |[[USA/IPCamera/Ultra/NK8BB7Z|NK8BB7Z]] | ||
|[[File:N84BB14(I).png|100px]] | |[[File:N84BB14(I).png|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_12MP_IR_Bullet_NetworkCamera_NK8BB7Z_v001_007.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | |{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Ultra/NK8BL7Z|NK8BL7Z]] | |[[USA/IPCamera/Ultra/NK8BL7Z|NK8BL7Z]] | ||
|[[File:HDBW82A1EN.jpg|100px]] | |[[File:HDBW82A1EN.jpg|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_12MP_IR_Dome_NetworkCamera_NK8BL7Z_v001_009.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | |{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Ultra/N68BB7Z|N68BB7Z]] | |[[USA/IPCamera/Ultra/N68BB7Z|N68BB7Z]] | ||
|[[File:HDBW82A1EN.jpg|100px]] | |[[File:HDBW82A1EN.jpg|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_6MP_IR_Bullet_NetworkCamera_N68BB7Z_v001_006.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | |{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | ||
|- | |- | ||
|[[USA/IPCamera/Ultra/N68BL7Z|N68BL7Z]] | |[[USA/IPCamera/Ultra/N68BL7Z|N68BL7Z]] | ||
|[[File:HDBW82A1EN.jpg|100px]] | |[[File:HDBW82A1EN.jpg|100px]] | ||
| − | |[ | + | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_6MP_IR_Dome_NetworkCamera_N68BL7Z_v001_006.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | |{{Template:DH_IPC-HX8XXX-Nova}} | ||
|- | |- | ||
Revision as of 15:53, 20 November 2018
| Models | Image | Specifications | Firmware |
|---|---|---|---|
| N28BB7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| N28BL7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BA4 | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BB7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BL7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| N68BB7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| N68BL7Z | Build Date: 07-09-2021
| ||
| NK8BR4 | [URL |
Build Date: 09-30-2021
| |
| N68BR4 | [URL |
Build Date: 09-30-2021
| |
| N68BR4V | [URL |
Build Date: 09-30-2021
| |
| DH-IPC-HF8835FN | [URL |
Build Date: 06-19-2019
| |
| N45BB5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N45CB5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N25BL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N25CL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N45BL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N45CL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N25BL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N45BA5 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N25BA5 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N85CM5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N85CL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N85CB5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N65CB5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N65CL5Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N45CL5Z-B | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N52BF3Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N52BM3Z | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BD22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BD23 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BL22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BL23 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BI22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N51BI23 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N41BD22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| N41BK22 | [URL |
Build Date: 07-07-2021
| |
| DH-IPC-EBW812A0N | [URL |
Build Date: 12-27-2016
| |
| DH-IPC-EBW86A0N | [URL |
Build Date: 12-27-2016
| |
| DH-IPC-HDBW83A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HFW83A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HDBW82A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HFW82A1EN-Z | [URL |
Build Date: 12-09-2016
| |
| DH-IPC-HFW52A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW52A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW54A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW54A1EN-Z | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW4421EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW44A1FN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW42A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW44A1FN-AS | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDBW42A1FN-AS | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW42A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW44A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW42A1SN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HFW44A1SN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW42A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW44A1EN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW42A1MN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-HDW44A1MN | [URL |
Build Date: 9-7-2021
| |
| DH-IPC-EB55A0N | [URL |
Build Date: 9-7-2015
| |
| DH-IPC-EB54A0N | [URL |
Build Date: 9-7-2015
| |
| DH-IPC-HFW23A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW23A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDW23A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW21A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW21A0RN-ZS | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW13A0SN-0280B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW13A0SN-0360B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HFW13A0SN-0600B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDW13A0SN-0280B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDW13A0SN-0360B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW13A0EN-0280B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
| |
| DH-IPC-HDBW13A0EN-0360B | [URL |
Build Date: 08-30-2017
|