Difference between revisions of "Template:Product DVR"
| Line 92: | Line 92: | ||
|{{Template:DH_XVR5x16}} | |{{Template:DH_XVR5x16}} | ||
|- | |- | ||
| − | |[[USA/HDCVI/DVR/ | + | |[[USA/HDCVI/DVR/Ultra/X24A3L|X24A3L]] |
| | | | ||
|{{Template:DH_XVR5x16}} | |{{Template:DH_XVR5x16}} | ||
Revision as of 16:14, 16 November 2018
| Model | Specifications | Firmware |
|---|---|---|
| DHI-HCVR51A04HE-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR51A08HE-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR72A04A-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR51A16HE-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR52A16AN-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR52A16A-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR72A08A-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR72A16A-S3 | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR54A16L-V2 | Build Date: 11-23-2015
| |
| DHI-HCVR58A32S-S2 | Build Date: 09-28-2017
| |
| DHI-HCVR74A16L | Build Date: 09-28-2017
| |
| DHI-HCVR78A16S | Build Date: 09-28-2017
| |
| C52A1N | Build Date: 06-01-2018
| |
| C52A2N | Build Date: 06-01-2018
| |
| C52A3N | Build Date: 06-01-2018
| |
| X21A1E | Build Date: 06-01-2018
| |
| X21A2E | Build Date: 06-01-2018
| |
| X32A1A | Build Date: 06-01-2018
| |
| X21A3E | Build Date: 06-01-2018
| |
| X22A3N | Build Date: 06-01-2018
| |
| X22A3A | Build Date: 06-01-2018
| |
| X32A2A | Build Date: 06-01-2018
| |
| X24A3L | Build Date: 06-01-2018
| |
| X34A2L | Build Date: 06-01-2018
| |
| X32A3A | Build Date: 06-01-2018
| |
| X24A5L | Build Date: 06-01-2018
| |
| X28A5S | Build Date: 06-01-2018
| |
| X34A3L | Build Date: 06-01-2018
| |
| X38A3S | Build Date: 06-01-2018
| |
| DHI-HCVR82A08A-S3 | Build Date: 11-01-2019
| |
| DHI-HCVR82A16A-S3 | Build Date: 11-01-2019
| |
| DHI-HCVR84A16L-S3 | Build Date: 11-01-2019
| |
| DHI-HCVR88A16S-S3 | Build Date: 11-01-2019
| |
| X58A3S | Build Date: 11-01-2019
| |
| X72A2A | Build Date: 11-24-2022
| |
| X51A3E | Build Date: 11-24-2022
| |
| X52A3A | Build Date: 11-24-2022
| |
| X52A3N | Build Date: 11-24-2022
| |
| X72A3A | Build Date: 11-24-2022
| |
| X51A1E | Build Date: 11-24-2022
| |
| X51A2E | Build Date: 11-24-2022
| |
| X54A5L | Build Date: 11-24-2022
| |
| X58A5S | Build Date: 11-24-2022
|